İşletme Koçluğu Nedir ?

Koçluk gerçekten istediğiniz hayata kavuşmanın yollarından biridir! işletme Koçluğu hizmetleri, gerçek bir tatmin duygusu yaşayabilmeniz adına özgün kişiliğinizi daha fazla keşfetmeniz için potansiyelinizi ve yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

İşletme Koçluğu, vizyonunuzu netleştirmek, yeni fırsatları keşfetmek, hedefler koymak ve bunlara ulaşmak için bir strateji oluşturmanız amacıyla koçunuzla birer bir etkileşim kurduğunuz bir süreçtir. Koçunuz, engelleri aşarak ve değişikliğin getirdiği korku ve rahatsızlık hissini atlatmanız için size yardımcı olarak, bir yandan da sizi destekleyip cesaretlendirerek stratejinizi uygulamanıza yardımcı olur. Ayrıca bir kitap yazmak, yeni bir kariyer yolu bulmak veya hayatınızdaki bir geçiş sürecini yönetmek gibi tek bir özel mesele veya hedef için koçunuzla birlikte çalışabilirsiniz.

Tıpkı bir spor koçu gibi, kişisel bir koç size dışarıdan ön yargısız bir şekilde bakarak olayları daha net görmenize yardımcı olur, eğitimini aldığı teknikleri uygular, kendi yaşam deneyimlerinden öğrendiklerini sizinle paylaşır ve moralinizi yükseltir. En önemlisi de koçluğun meydana getirdiği sinerjidir; birlikte çalışan iki zihnin yaratıcılığı her iki tarafa da inanılmaz bir güç katar.

 

devamı için :   https://www.lslconsultancy.com/tr/hizmetler/kocluk/

Bir önceki yazımız olan 0 1 Yaş Arası Bebek Gelişimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı