Netflixteki En İyi 16 Romantik Film

Netflixteki En İyi Romantik Filmler

Aşk hikayesini kim sevmez ? Hikaye ister bir düğünde, ister kalp kırıklığında bitsede, hiçbir şey kalbinizi koltuğunuzun rahatlığından sinematik bir romantizmin büyük duygularına kapılmak gibi çarpmayacaktır. Netflix de, tarihi aşklardan romantik komedilere ve aradaki her şeye kadar bunlardan bir sürü var. Kağıt mendilinize hıçkırarak ağlamak veya sadece iki kişiyi koridordan aşağı çekmek için gereken tüm hırsızlıklar hakkında kıkırdamak istiyorsanız, o zaman sizin için bir listemiz var.

Netflix’in en romantik filmleri kısa açıklamaları ve imdb puanlarıyla 

Netflix’in en iyi romantizmleri listemiz Rom Com kraliçesine bazı şakalar olmadan tamamlanmış sayılmaz. Julia Roberts, ancak aynı zamanda her çeşit romantizmi de bekleyebilirsiniz. Seksi soygunlardan sıkı dramlara, genç aşkın ilk yüzünde geçen gençlik aşklarına kadar geniş bir yelpazeden bahsediyoruz. Eğer bir araya gelirseniz, bu filmlerin piyasaya çıkmış olduğuna minnettar olmanızı sağlayacak ve eğer aşkı arıyorsanız, size gerçek aşkın bolca olduğunu hatırlatacaklar. Biraz cips, kahve, çay veya istediğiniz atıştırmalık ve içeceklerinizi alın oturun ve ayaklarınızdan sürüklenip götürülmek için oynat düğmesine basın. İşte Netflix’teki en iyi romantik filmler listesi.

 

Someone Great (Harika Biri) imdb:6.2

netflix romantik filmler someone great

Netflix’teki en iyi romantik filmler listemizde güzel oyuncu Gina Rodriguez’in başrol oynadığı Someone Great’te var. Gina Rodriguez, bu büyüleyici romantik komedide, uzun zamandır erkek arkadaşı Nate (Lakeith Stanfield) ile yıkıcı bir ayrılık yaşadıktan sonra Batı Kıyısı’nda yeni bir başlangıca hazırlayan bir müzik gazetecisi Jenny’yi canlandırıyor. Jenny’nin en iyi arkadaşlarıyla New York’ta geçirdiği son gecesi, mitolojileştirdiği aşk hikayesi hakkında bazı şaşırtıcı farkındalıklara yol açarak, kalp kırıklığı ve kendini sevme hakkında acı tatlı bir hikaye oluşturur.

Moonlight (Ayışığı) imdb 7.4

Netflix’teki en iyi romantik filmler listesine Barry Jenkins’in yönettiği bu En İyi Film ödüllü filmde var tabiki. Zorlu Miami mahallesinde Siyahi, fakir ve tuhaf olarak büyüyen Chiron adında unutulmaz bir genç adamla tanışıyoruz. Chiron’un erkekliğe yaptığı çalkantılı yolculuk, yıllar sonra yetişkin hayatına kapsamlı bir aşk ve özlem hikayesiyle geri dönen bir sınıf arkadaşıyla yavaş yavaş yanan bir romantizmle destekleniyor.

Howards End imdb:7.4

howarsd end netflix

Netflix’teki en iyi romantik filmler, James Ivory’nin EM Forster’ın benzersiz klasik romanının kapsamlı uyarlamasında Helena Bonham Carter, zengin bir ailenin çocuğu olan Paul Wilcox tarafından reddedilen canlı bir genç entelektüel olan Helen Schlegel rolünde. Helen’ın kızkardeşi Margaret (Emma Thompson), Paul’ün ölümü üzerine ailesini Margaret’e bırakan hasta annesine yakınlaşır, ancak Margaret, rahmetli arkadaşının dul eşine aşık olana kadar (Anthony Hopkins) kısa süre sonra kaybolur. Romantik, tutkulu ve olağanüstü performanslarla dolu Howards End , sınıf, ayrıcalık ve cinsiyetin görkemli bir araştırmasıdır.

50 İlk Öpücük (50 First Date) imdb:6.8

50 first date romantik filmler

Ya rüyalarınızdaki kadın kibar, güzel ve komik olsaydı … ama uyandığı her sabah kim olduğunu unuttuysa. Eyvah. Drew Barrymore ve Adam Sandler, tam da bunu yaşayan bir çift hakkındaki bu romantik komedide başrolde. Ama bunun ciddi olduğunu düşünmeyin. Ne de olsa bu 2000’lerin Sandler’ı Netflix’teki en iyi romantik filmler listesinde yer alıyor.

About Time (Zaman Hakkında) imdb:7.8

about time romantik film netflix

Netflix’teki en iyi romantik filmler listesinde yer alan bu zamanla ilgili bir film, ama aynı zamanda aşkla da ilgili . Tamam, filmin kendi kendine anlatmasına izin vereceğiz. Domhall Gleeson ve Rachel McAdams, ailesindeki erkeklerin zamanda yolculuk yapabileceğini keşfeden bir adam hakkındaki bu zaman yolculuğu aşkında başrolde. Sevdiği bir kadınla ilişkisini sağlamlaştırmak için geri dönmeye çalışır, ancak çok geçmeden anlar ki … aşk oynanacak bir şey değildir.

Always Be My Maybe imdb:6.8

always be my maybe romantik filmler netflix

Herkesin arada bir aklınızdan geçen bir memleket kaçamağı vardır, ancak Always Be My Maybe’daki sorun, kaçışın liseden 15 yıl sonra yeniden canlandırılmasıdır. Ali Wong ve Randall Park, şu anda görünüşte farklı dünyalardan gelen iki kişinin on yıldan uzun süredir alçakta yanan bir alevi gerçekten yeniden ateşleyip ateşleyemeyeceğini araştıran büyüleyici filmde rol alıyor. Netflix’teki en iyi romantik filmler listesinde olmasa olmazdı.

The Lovebirds (Aşk Kuşları) imdb:6.1

lovebirds romantik filmler netflix

Issa Rae ve Kumail Nanjiani, tesadüfi suç filmi The Love Birds’de mükemmel bir ikili . Gece için kasabadaki bir çift, son derece tehlikeli değilse de tehlikeli bir pozisyona girdikten sonra, hayatta kalmak ve işlemedikleri bir cinayet için isimlerini temizlemek için birlikte çalışmalıdırlar. Aşk Kuşları Netflix’teki en iyi romantik filmler listemizde rahatlıkla yer buldu.

Loving imdb:7.0

loving romantik filmler netflix

Netflix’teki en iyi romantik filmler listesinde Joel Edgerton ve Ruth Negga oyunculuğuda yer alıyor, Amerika’nın eskimiş nosyonunu kimin kiminle evlenmesine izin verileceğini hesaba katan gerçek bir ikili olan Loving çifti canlandırıyor. 1958’de sürdürdükleri ırklararası evlilik sayesinde ırklararası çiftlerin gelmesinin yolunu açmış oldu.

The Prom (Balo) imdb:6.0

the prom romantik filmler netflix


Netflix’teki en iyi romantik filmler
listesinin en güzel müzikal, romantik filmi. Başlangıçta bir Broadway müzikali olan The Prom , kız arkadaşıyla baloya katılmasına izin verilmeyen lezbiyen bir kızın hikayesini anlatıyor çünkü hala bir şekilde bunun tartışıldığı bir dönemdeyiz. Bu hikaye, kasaba halkının inandığı her şeyi alt üst etmek için küçük kasabasına giden Broadway yıldızlarının dikkatini çeker, ancak süreçte kendi bakış açılarını değiştirirler.

A Secret Love (Gizli Aşk) imdb:7.2

a secret love romantik filmler netflix


Neden karışıma bir belgesel eklemiyorsunuz? Gizli Aşk , on yıllardır gizli tuttukları bir aşk yaşamış iki kadın hakkında kıymetli bir film. Yıllar sonra, hayatlarındaki herkesin karşısına çıktılar, ancak hayatınızın sonraki bölümlerinde ortaya çıkması için kendi şartları var.
Netflix’teki en iyi romantik filmler arasında yer buldu.

Scott Pilgrim vs World imdb:7.6

Scott Pilgrim vs World


Netflix’teki en iyi romantik filmler
arasında yer alan bu saygısız ve enerjik filmde Michael Cera, yeni kız arkadaşı Ramona Flowers’la tanıştığı zaman romantik ikramiyeyi kazanan, ancak yedi kötü eski sevgilisini, video oyunlarından ilham alan bir tarzda yenmesi gereken tembel bir müzisyen olarak rol alıyor.

Sex And City 2 imdb:4.5

sex and the city romantik filmler

Netflix’teki en iyi romantik filmler için İlk Sex and the City filminin devamı yeterli dedik. Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) ve Miranda’nın (Cynthia Nixon) Abu Dabi’ye tatile giderken hikayesini anlatıyor. Carrie, eski sevgilisi Aidan’la karşılaştığında havada aşk var ve kıvılcımın gitmediğini fark ederler.

She’s Gotta Have It imdb:6.7

She’s Gotta Have It romantik filmler

Spike Lee’nin ilk uzun metrajlı filmi, Brooklyn’de üç potansiyel erkek arkadaşın hokkabazlık yaptığı genç bir kadın rolünde Tracy Camilla Johns’un oynadığı bağımsız bir siyah-beyaz romantik komedi. Netflix’teki en iyi romantik filmler listesi Spike Lee’siz olmazdı.

The Incredible Jessica James imdb:6.5

The Incredible Jessica James romantik filmler
2 Dope Queens’ten Jessica Williams, bir ayrılığın ardından yakın zamanda bekar bir yaşlı adamla (Chris Dowd tarafından oynanan) çıkarak geri dönen mücadeleci bir New York oyun yazarı olarak başrolünü kanıtlıyor.
Netflix’teki en iyi romantik filmler listemizin sonlarından giriş yaptı.

Delidolu (kissing booth) imdb:6.0

kissing booth netflix romantik filmler

Netflix’teki en iyi romantik filmler arasında Elle Evans (Joey King) okuldaki en popüler kız olmayabilir, ancak okul karnavalında öpüşme kabinini yönetmeye gönüllü olduğunda sosyal statüsü kesinlikle yükseliyor, sadece kendisi ve sevgilisiyle dudaklarını kilitlemek için bir plan. En iyi arkadaşın erkek kardeşi. 

Sevdiğim Tüm Erkeklere imdb:7.1

sevdiğim tüm erkeklere romantik filmler

Lara Jean Covey, eski aşıklarına sadece gözleri için aşk mektupları yazan tipik aşk tanrısı genç kızın. Ancak mektuplar sevgisinin eski nesnelerine postalandığında, çocuklar eski duyguları konusunda onunla yüzleşirken hayatı kaosa sürüklenir. Netflix’teki en iyi romantik filmler listemiz sizi fazlasıyla tatmin eder, eminiz. 

bu arada en iyi christopher nolan filmleri için konumuza göz atın https://www.kadinguncesi.com/en-iyi-christopher-nolan-filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı