Rüyada Araba Otomobil Görmek

Rüyada Araba Otomobil Görmek

Rüyada alelade bir araba otomobil görmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire işarettir. Eğer rüyanızda arabaya bindiğinizi gördüyseniz, büyük bir makama erişmeye işaret eder.

Rüyada arabadan inmek

Bu durumun zıttı ile tabir olunur. Rüyada arabaya binmek, kişinin hayırlı bir evlada sahip olacağının da işarettir. Yine rüyada arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksek mertebede erişilecek şerefe delalet eder.

Rüyada araba vapuru görmek

Rüyada araba vapuru görmek hayırlı, sevinçli güzel ve bereketli bir sefere işarettir. Aynı zamanda büyük büyük işler sonucunda kazanılmış güzellikleri ifade eder.

Rüyada arabadan düşmek

kişinin işinden ayrılacağına işaret eder. Bir kimse rüyasında arabaya bindiğini ve arabanın kolları altında da birtakım insanların olduğunu görse, rüya sahibinin o kişiler üzerinde liderlik kurar.

Rüyada kaza yapmış araba veya araba kazası görmek

Rüyada kaza yapmış araba görmek büyük bir mevki sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada rampadan yuvarlanmış araba görmek

İtibarınızın kısa süreli olduğuna delalet eder.

Rüyada araba altında kalmak

Zenginliğe veya büyük bir mirasa işaret eder.

Rüyada arabanın peşinden koşmak

Rüyanızda arabanın peşinden koşuyorsanız bu durum uzun süreli işsizliğe yorumlanır. Rüyada dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Rüyada bir otomobil kullandığını görmek

Bu durum bulunduğu işte çok başarılı bir idareci olduğuna; memur veya işçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder.

Rüyada bir otomobilin içinde olduğunu görmek

Bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tahliye edileceğine delalet eder.

Rüyada atlı araba görmek

Başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.

Bir kimse rüyada ağır yük yüklenmiş bir arabaya bindiğini, halbuki o arabanın şekli binilecek bir şeyden başka bir şekilde olduğunu görse, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder. Eğer bu rüyayı yolculuk yapmak arzusunda bulunan bir kimse görse, yolculuğundan geri kalmasına ve işinin ağırlaşmasına delalet eder.

Diğer rüya tabirleri için ; https://www.kadinguncesi.com/k/ruya-tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı