Rüyada Tabanca Silah Görmek Ne Demek

Rüyada Tabanca Silah Görmek

Rüyada tabanca silah görmek, güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir. Rüyada tabanca kullanmak, bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Eğer tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, birtakım kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gerektiğinin işaretidir.

Rüyada tabanca satın almak

Tabanca satın almak rüyada,birilerinin sizin dedikodunuzu yapacağını belirtir. Tabanca temizlemek, bir işe başlayacağınıza yorumlanır. Tabanca ile ateş etmek, hırslı birine işarettir. Tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna yorumlanır.

Rüyada elinde tabanca olduğunu fakat bununla ateş etmediğini gören

kötü sözlerle herkesi kıracak mevkide iken, bunu yapmaktan çekinir.

Rüyada tabanca ile birine nişan aldığını gören kişi

iftira atarak herkesi korkutur. Tabancasının bozulduğunu veya kırıldığı görmek, iftira ederek halkı korkutmak ister fakat bunu başaramaz.

Rüyada belinde veya yanında bir tabanca olduğunu görmek

Hiç ummadığı biri tarafından bir zarara uğratılacağına delalet eder.

Rüyada tabanca ile eti yenilen bir hayvanı öldürmek

ve o hayvanın etini pişirip yemek, bir işin üstesinden geleceğinize ve o işin sonucunda o işten gelecek hayrı göreceğinize delalettir. Tabanca ile vurduğu hayvanın etini yememek ise işin sonucunun sizden daha çok başkalarının hayrına dokunacağına işaret eder.

Rüyada tabanca ile eti yenmeyen bir hayvanı öldürmek

, yapmaya niyetlendiğiniz işin beklediğiniz sonuçları doğurmayacağının habercisidir. Etin yenmeyen bir hayvanı tabanca ile vurup yemek, harama karışacağına; yememek ise beklediğiniz sonucu doğurmasa da o işten zarar görmeyeceğinize delalet eder.

Rüyada tabancadan kurşun çıktığı halde o kurşunun kimseye gelmediğini görmek

, bir belayı ucuz atlatacağınıza işaret eder.

Rüyada tabanca ile sevdiği veya aileden birini vurmak

, aileden birinin kalbini kırmaya onu manevi olarak yaralamaya işaret eder.

Rüyada tabancaların olduğu bir cephanelik görmek

takım arkadaşlarınızla birlikte ciddi bir mücadeleye girişeceğinize; o tabancalardan alıp harekete geçmek, takım arkadaşlarınızla birlikte ne için savaşıyorsanız başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada elindeki tabancayı bırakıp başka bir araç almak

eğer tabancadan daha güçlü bir silahsa, işinizde ilerlemenizi sağlayacak gelişmeler olacağına; eğer aldığınız araç tabancadan daha güçsüz bir silah ise işlerinizde ilerlemeye çalışırken imkanlarının sınırlı olacağına delalettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tabanca görmek, düşmanla tabir edilir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Araba Otomobil Görmek başlıklı makalemizde anlamı, araba ve görmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı